Okazion

1 000 EUR

1 500 EUR

Shitet nga: Lenci 19 Sht 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Pajisje
Të tjera
Okazion shiten 2 kende kolltuqesh te rinj te pa perdorur te bere me porosi per lokal por nuk jane vene ne funksion per arsye emigrimi cmimi. 1000 euro i padiskutueshem dhe 8 shisha dhurat.
Leaflet
Në fillim