Publikuar: Maj 08 2022 08:38

Materiale te ndryshme per kopsht privat

LEK

Publikuar: Maj 08 08:38
Shikime: 390
Shiten materiale kopshti privat ne gjendje shume te mire te sapo vena ne pune:
- Krevat per femije 1-6 vjeç, dyshek, jorgane, jastek rreth 60 komplete .
- Rafte per tre ambjente te bollshme, mbajtese kepucesh e varse xhupash, tapet puzzle, moket per tre ambjente ne gjendje shume te mire.
- Tavolina dhe karrige per femije per rreth 60 femije te moshes 1-6 vjeç.
Kuzhine e kompletuar se bashku me paisjet e tyre.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
390
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698108104

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione