Publikuar: Jan 03 2022 01:53

Set pjatash dhe filxhane porcelani

LEK

Publikuar: Jan 03 01:53
Shikime: 19
Shes set per 12 persona pjatash dhe filxhanesh, material fine bone China, ne kuti sic jane blere ne dyqan. Jane blere 120.000 lek te reja. Cmimi I shitjes 60.000 lek te reja
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
19
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672080223

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione