Publikuar: Shk 28 2022 05:07

OKAZION SHITEN POSTE ZYRASH ME KARRIGE

LEK

Publikuar: Shk 28 05:07
Shikime: 595
Shiten 90 poste kompjuterash te kompletuara me Karrige per zyra/call center. SUPER OKAZION TRANSPORT DHE MONTIM TE PERFSHIR VETEM 2,000,000 Lek te reja
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
595
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696640753

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione