oferte. Strukture/ Veshje muri bar kafe.

33 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 08 Dhj 15:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Iute

Blej këtë objekt për 3 960 LEK / muaj

Veshje / Dekor muri i gatshem per bar- kafe.
Prej parketi druri dhe shkronja ne 3 d.
Disponoj 2 cope me permasat 290*180 cm.
Qe te dyja permbajne shkrime ne Anglisht ne lidhje me kafen dhe prodhimin e saj.
Mund te vendosen bashke me nje element "T" ne alumin dhe behet e gjate 580 cm. Ose edhe te ndara.
Kane vendin e ganxhave te cilat sherbejne edhe per te montuar abazhure murale dhe hapsiren per kutiat e prizave.

Cmimi fillestar 49.000 leke te reja
Cmimi ofertë 33.000 lekë te reja i padiskutueshëm.
Nuk bëjmë transport.
PICAKU 2015 sh.p.k
Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim
Muzaket 9
355676062000
arbnorpicaku@gmail.com
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Kristalier. 1 300 EUR
Shtepi kit me Dru Kedër -
pikture origjinale. 22 000 LEK
Mbajtëse për Vezët e Pashkëve 1 200 LEK
Në fillim