Mobilie Farmacie

Shitet nga: Farmaci 14 Tet 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR   5 500 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Okazion!!! Shitet rafte,banak,kryq,reklame dhe peshore elektronike gjatesi-peshe.
Çmimi shume simbolik per shkak te mbylljes se aktivitetit.
Ju faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim