Mobile Mobile Shop

Shitet nga: Dori Dje 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 12 790 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 EUR   1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shiten mobilie per dyqan celularesh.Rafte per ekspozim kllefesh dhe aksesoresh si dhe dollape per magazinim e mallit.Banak per ekspozimin e celularve si dhe banak per vendosjen e Pc.Ne cmim perfshihen edhe 2 karrige.Mobiljet kane 2 muaj qe jane prodhuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim