Publikuar: Sht 15 2023 10:41

DOLLAP RAFT METALIK NGJYRA E BARDHE

LEK

Publikuar: Sht 15 10:41
Shikime: 4
DOLLAP,Raft metalike kepucesh ose per cdo perdorim permasat, 150 cm i larte 46.5 i gjere dhe 15 cm thellesi,cdo kanat eshte 35cm ,me kater kanate!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione