Tapet okazion.160x230

Shitet nga: Tapet Sot 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Shitet tapet cilesor ne gjendje te shkelqyer, pasi eshte shtruar vetem per nje here.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim