Tapet

Shitet nga: Elvis Dje 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Shkodër
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Tapet i perdorur ne gjendje te mire me permasa 2.20 me 1.43 ndersa rrugica 2.45.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim