Minibar+Tavoline

Shitet nga: Klajdi Sot 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 7 400 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Vlorë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobilje shtepiake , tavolin ngrenie me 4 karige , tavolina eshte e perber nga material i drurit te qershis shume e mirmbajtur, tavolina eshte me fron me gdhendie ..minibari gjithashtu eshte ne gjendje shume te mire dhe aspak i demtuar ...mobiljet jan si te reja dhe shiten per arsye nderrim ambjenti. Cmimi 500 € te dyja sebshku.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim