Tavoline xhami

Shitet nga: TONI 11 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 LEK   3 500 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Tavolin xhami cilesore dhe moderne, kembe inoksi me shkelqim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim