Publikuar: Pri 17 2022 03:28

SHITET MINI TAVOLINE, PER AMBIENTE TE VECANTE DHE INTIM.

LEK

Publikuar: Pri 17 03:28
Shikime: 41
SHITET MINI TAVOLINE, PER AMBIENTE TE VECANTE DHE INTIM. Gjendje Magazine. Materiali Entiev cilesor. Ne ngjyre Bezh. Masat e TAVOLINES: Gjatesia 56 cm, Gjersia 38 cm, Lartesia 42 cm, Trashesia e kembeve 8 cm. E perdoreshme per ambjente te vogla ne zyra, ne shtepi, ballkone dhe kende intime. Cmimi ne oferte 4999 lek. Telefon 0682040355.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
41
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682040355

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione