Publikuar: Jan 25 2020 01:01

shitet kend

EUR

Publikuar: Jan 25 01:01
Shikime: 27
shiten kende me cmim okazion me permasat 3me10 dhe 2 e60 dhe 3 me 1 e 80 dhe 2poltrona ndarese indiane dhe tavoline te gjitha bambuje punim dore artizanal indian dhe piktura origjinale e dekore e vazo indiane 40% Ulje dyqani mbyllet malli likujdohet
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697314589

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione