Publikuar: Qer 10 2022 11:53

Shiten set hidrosanitare + Rubineta + Grup dushi

LEK

LEK
Publikuar: Qer 10 11:53
Shikime: 238
Shiten set hidrosanitare te kompletuara ne gjendje shume te mire dhe pak te perdorura.

Seti perfshin:
Lavaman+Kollone+Grup rubinet
Bide+Grup bideje
WC+Kasete+Kapak
Grup dushi komplet

Cmimi 5,000 leke
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
238
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355689099009

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione