Publikuar: Jan 18 2020 06:40

shiten kende

EUR

Publikuar: Jan 18 06:40
Shikime: 43
shitet nje kennd i ri me permasen 3e10 me 2 e60 i ri me cmim okazion 850 euro dhe 2 poltrona me tavoline dhe ndarese bambuje 650 euro te gjitha dhe tavoline buke piktura dhe dekore indiane ...me cmime nen costo dyqani mbyllet ne fund te janarit
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
43
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697314589

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione