Publikuar: Shk 22 2021 10:54

Sheshim mobilie te reja dhe perdorura ( bejme porosi)

LEK

Publikuar: Shk 22 10:54
Shikime: 40
Sheshim mobilie te deja dhe te perdorura.bejem pororsi sipas deshires.
Kende kuzhina minibare rafte dhoima gjumi etj
Me cmimet me te lira ne treg
0694472962 tirane
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
40
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione