Set Porcelani për çaj dhe pjata per tortë

5 000 LEK

6 300 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Dje 15:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale 6 000 LEK
Set Porcelani për çaj marka BAVARIA. 6 000 LEK
Karroce per femije. 10 000 LEK
Frigorifer DeLux 6 900 LEK
Set Porcelani për çaj dhe Tortë.
1 pjatance për tortë
7 pjata për tortë.
7 filxhanë me pjata për çaj.

super Lluks
prodhim Artizanal Francez.

Çmimi 8.300 lekë të reja.
Cmimi oferte i padiskutueshem 5.000 leke te reja
PICAKU 2015 sh.p.k
" I pasur s'jam,por jam i zgjuar, buxhet s'kam,por kam kuptuar, se me pak para dhe duke kerkuar, arredon me shije shtepine e enderruar" - Copy Right of PICAKU-2015 sh.p.k - Gjithcka e Importuar direkt nga Suedia.
Visit our store page
Muzaket 9 Show on the map
355676062000
https://www.facebook.com/Mobilie.Druri.Suedeze
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Karroce per femije. 10 000 LEK
Set Porcelani për çaj marka BAVARIA. 6 000 LEK
Set Pjata Porcelani me Dizenjo Floreale 6 000 LEK
Dhome Gjumi Druri 80 000 LEK
Në fillim