Set Filxhane per çaj.

5 000 LEK

5 800 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k Dje 22:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Set Porcelani për çaj dhe pjata  per tortë 5 000 LEK
 2 poltrona shabby chick. 37 000 LEK
Tavolinë Rrethore Druri. 32 000 LEK
Ore Chronotech 12 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Set Filxhane Çaji te rinj.
Per krishtlindje dhe festa te tjera.
cmimi 7.800 leke te reja.
Offerte 5.000 leke te reja
PICAKU 2015 sh.p.k
" I pasur s'jam,por jam i zgjuar, buxhet s'kam,por kam kuptuar, se me pak para dhe duke kerkuar, arredon me shije shtepine e enderruar" - Copy Right of PICAKU-2015 sh.p.k - Gjithcka e Importuar direkt nga Suedia. Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim. Ofertat ne dyqanin tone online nuk zgjasin pambarimisht, pra kane nje periudhe filimi dhe mbarimi. Gjithesesi ne kemi gjithmone te ekspozuar cmimin fillestar. Mos u paraqisni ne dyqan me screen-shot te celularit me oferta te vjetra por beni nje azhornim te faqes tone dhe shikoni cmimet ne kohe reale. Ju falenderojme dhe jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Don Bosko pas dyqanit te Vodafone Tregoje në hartë
355676062000
https://www.facebook.com/Mobilie.Druri.Suedeze
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Tavoline/Kembalec me sirtar. 55 EUR
Sedilje Seggiolino per femije. 5 000 LEK
Shtepi kit me Dru Kedër 0 LEK
Statuja Druri 8 500 LEK
Në fillim