Publikuar: Maj 04 2022 06:21

Mobilje druri antike origjinale Gjermane

EUR

EUR
Publikuar: Maj 04 06:21
Shikime: 676
Materiali dru origjinal e gjitha, gdhendjet dhe motivet te gjitha te bera me dore. Prodhim i viteve 40-50. E rralle dhe unike ne llojin e saj. E marre ne Gjermani. Shitet per arsye hapesire ne shtepi. Per ata qe e njohin dhe vertet duan dicka te vecante per shtepine apo biznesin e tyre. Gjendja shume e mire.

Cmimi 1200 Euro.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
676
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione