Publikuar: Nën 25 2020 03:08

MOBILIM TOTAL

LEK

Publikuar: Nën 25 03:08
Shikime: 52
Arredoni te gjithe shtepine tuaj per vetem 250,000 Leke!
Ne kete oferte ju perfitoni:
-Dhome gjumi matrimoniale *Krevat* *2 komedina* *Komo+pasqyre* *Dollap* dhe *Dyshek+ Trine* !
-Tavoline mesi
-Sogiorno
-Kend
-Tavoline ngrenie+6 karrike
-Portmonto
-Kuzhine bashke me Elektroshtepiake *Pianure* *Sobe* *Lavaman* *Aspirator* !
Kjo oferte ju lejon te personalizoni ngjyrat dhe permasat tuaja sipas kerkeses!
Mobilimi i shtepise nuk ka qene kurr kaq e lehte, jepini zgjidhje vetem me nje blerje.
-Gjithashtu, mund ta perfitoni oferten me blerje me keste per vetem 14,690 Leke/ Muaj!
-Kjo oferte eshte e vlefshme deri ne daten 31.12.2020-
PER ME TEPER INFO CEL.0694516999
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
52
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione