Mobilie te perdorura ne gjendje si te reja

0 LEK

Shitet nga: Fm 04 Pri 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes set divanesh tre tresha dhe dy tek , ngjyre vishnje e mbyllur ne gjendje te persosur. Kundrabufe 2 metra dhe nje garderrob te gjitha ne gjendje shum te mire.
Divane- 600 mije lek
kundrabufe - 350 mije lek
Garde rrob 250 mij lek
Leaflet
Në fillim