Kristalier me skulptura

900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 23 Tet 11:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Muslluk Bronzi.
165 EUR
Tavoline dhe karrige per verande ballkon. 32 000 LEK
4 karrige të reja. 35 000 LEK
Kristalier. 1 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
viti 1940-1950. Prejardhja nga Austria.
100% dru me Gdhëndje.
Statujat jane imazhi i Perendeshes Venera ( trajtuar nga dizenjot e Boticiellit)
Xhamat kristal i verdhe me derdhje ovale per te thyer driten .

Super gjendje.

cmimi fillestar: 1540 Euro
cmimi oferte per pak dite 900€
PICAKU 2015 sh.p.k
" I pasur s'jam,por jam i zgjuar, buxhet s'kam,por kam kuptuar, se me pak para dhe duke kerkuar, arredon me shije shtepine e enderruar" - Copy Right of PICAKU-2015 sh.p.k - Gjithcka e Importuar direkt nga Suedia. Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim. Ofertat ne dyqanin tone online nuk zgjasin pambarimisht, pra kane nje periudhe filimi dhe mbarimi. Gjithesesi ne kemi gjithmone te ekspozuar cmimin fillestar. Mos u paraqisni ne dyqan me screen-shot te celularit me oferta te vjetra por beni nje azhornim te faqes tone dhe shikoni cmimet ne kohe reale. Ju falenderojme dhe jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Don Bosko pas dyqanit te Vodafone Tregoje në hartë
355676062000
https://www.facebook.com/Mobilie.Druri.Suedeze
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Krevat bronzi 350 EUR
Sedilje Seggiolino per femije. 5 000 LEK
Dysheke  Suedeze& Zviceran. 1 350 EUR
Shtrese Dysheku. 14 500 LEK
Në fillim