Published: Korr 10 2018 08:41

Komplet kolltuqesh

LEK

Published: Korr 10 08:41
Views: 4
Shes komplet kolltuqesh. Të padëmtuar dhe cilësi e mirë e tyre. Janë komod dhe të rehatshëm. Kompleti përmban një kolltuk tresh, një dysh dhe dy kolltuqe një vendshe. Ngjyra kafe e errët. Çmimi 50,000-60,000 lekë të reja. Kontaktoni në numrin 0685974544.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
4
Buy now

Delivery via “TNT”: from 880 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0685974544

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information