Kolltuqe

30 000 LEK

Shitet nga: Saimir 24 Shk 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes nje koplet kolltuqesh nje tresh, nje dysh dhe nje tek, lekure bezhe me kembe druri jane perdorur vetem nga nje dore.
Leaflet
Në fillim