Kolltuqe Lekure

Shitet nga: Edona 17 Tet 02:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje salloni
Kam per shitje nje komplet kolltuqesh lekure . Jane 3 kolltuk tek dhe nje tresh. Lekura eshte origjinale jo ekologjike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim