Kënd me 5 vende Lëkurë Vici.

1 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 15 Tet 11:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Kredence Cheap and Dale. 1 000 EUR
Vitrine Kristali. 1 500 EUR
Kristaltë te markës Bohemia.Murano etj. 0 LEK
Mbajtese televizori. 5 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Shes një Kënd me 5 vende ulje.
ndahet ne 3 module për transport sa me te lehtë.
100% Lëkurë Vici.
Super gjëndje. Është Kënd Ekspozitori.
Cmimi 1500€
PICAKU 2015 sh.p.k
" I pasur s'jam,por jam i zgjuar, buxhet s'kam,por kam kuptuar, se me pak para dhe duke kerkuar, arredon me shije shtepine e enderruar" - Copy Right of PICAKU-2015 sh.p.k - Gjithcka e Importuar direkt nga Suedia. Ne sjellim cilesine e drurit dhe tradites Suedeze ne arredim. Ofertat ne dyqanin tone online nuk zgjasin pambarimisht, pra kane nje periudhe filimi dhe mbarimi. Gjithesesi ne kemi gjithmone te ekspozuar cmimin fillestar. Mos u paraqisni ne dyqan me screen-shot te celularit me oferta te vjetra por beni nje azhornim te faqes tone dhe shikoni cmimet ne kohe reale. Ju falenderojme dhe jeni te mirepritur.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Don Bosko pas dyqanit te Vodafone Tregoje në hartë
355676062000
https://www.facebook.com/Mobilie.Druri.Suedeze
PICAKU 2015 sh.p.k
  Online
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Tavoline 100% dru 0 LEK
Komo Druri. 7 000 LEK
Kristalier. 1 300 EUR
Dhomë Gjumi Druri Moderne. 1 300 EUR
Në fillim