Publikuar: Qer 28 2022 11:12

Kend Class Me Super Ulje (PRODUKT I RI)

LEK

LEK
Publikuar: Qer 28 11:12
Shikime: 320
Materiali : Struktura multistrad druri, mbushja me shauma, veshja Mikrofiber dhe kembe inoks.
Permasat : 300 * 220 cm
Sasi e limituar.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
320
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione