shiten 2divana dhe 2kolltuqe

170 LEK

Shitet nga: Gjoni 26 Tet 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
ne gjendje shume te more
Leaflet
Në fillim