Komplet kolltukesh ne gjendje shume te mire .

400 EUR

450 EUR

Shitet nga: Kristo 22 Nën 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Korçë
Komplet kolltukesh ne gjendje shume te mire, nje 3 qe hapet, nje 2 dhe 2 njeshe .
Çmimi i diskutueshem.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione