Vitrin TV

25 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Mis Mobel 11 Maj 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Vitrin televizori
Ngjyra : Dru natyral + Gri
Materiali : Entief
Permasat : 160 cm x 40 cm
OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM
Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier
Ju mirëpresim!
Mis Mobel
0694840080

WhatsApp:
0694840080
Leaflet
Në fillim