tavoline, karrige, fshese me korrrent

20 000 LEK

Shitet nga: Eri 05 Korr 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
shes tavoline te vogel druri, stil klasik ne gjendje perfekte, nje karrige dhe nje fshese me korrent 20000 leke te gjitha
Leaflet
Në fillim