Mobilie

200 EUR

Shitet nga: Domenik 23 Korr 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Shiten komplet divanesh me kolltuqe si dhe nje bufe me xham ne gjendje te mire.. per te gjitha cmimi eshte i, diskutueshem...
Domenik
0698728548
Leaflet
Në fillim