Komplet Kolltukesh

180 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Mis Mobel 11 Maj 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Komplet kolltukesh 3+2+1+1
Ngjyra : Vishnje
Materiali : Sfungjer cilesor , Dru cilesor ,Cope cilesore
OFROHET NE NGJYRA TE NDRYSHME DHE MATERIAL TE NDRYSHEM
Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier
Ju mirëpresim!
Mis Mobel
0694840080

WhatsApp:
0694840080
Leaflet
Në fillim