Kend

130 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Mis Mobel 11 Maj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Kend
Ngjyra : Mustard
Permasat : 290 cm x 274 cm
Permasat jane standarte por mund te behet dhe me porosi ne permasa ose ne ngjyre tjeter.

Adresa: Mis Mobel RR. e Vlorës përball GOLD CENTER, Fier
Ju mirëpresim!
Mis Mobel
0694840080

WhatsApp:
0694840080
Leaflet
Në fillim