Divan Divane

115 LEK

Shitet nga: Lorenc Lori 07 Korr 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
2 divan te ndryshem nga njeri tjetri shum te forte dhe me vend posht ku mund te futesh rroba apo orendi te tjera cmimi per divan 115 mij lek te 2 bashk 210
Lorenc Lori
0692422507
Leaflet
Në fillim