Kend per dhome pritje

350 000 LEK

Shitet nga: Fation 28 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Kend per ambient dite (hapet behet dhe krevat)
Leaflet
Në fillim