Publikuar: Jan 22 2022 01:05

Kend ,tavolin,minibar

LEK

Publikuar: Jan 22 01:05
Shikime: 158
Shes nje kend i blere ne 2018 super i rehatshem i mbajtur ne gjendje shum te mire me mbulesa, nje tavoline mesi dhe nje minibar tv ,cmimi vec e vec :kendi 600 mij lek,tavolina mesit 90 mij lek, minibari tv 350 mij lek te vjetra Te gjitha bashke 1 milion lek
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
158
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 880 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355688573782

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione