Divane 3+2+1+1

360 EUR

400 EUR

Shitet nga: {{AMIS}} FILM PRODUCTION 14 Sht 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
divane komode shume te rehatshme pa asnje problem apo carje ne lekure divani tresh behet krevat bashk me dyshekun shiten per arsye ndrrimi mobiljesh dhe per hapsiren qe nuk kam mundesi
{{AMIS}} FILM PRODUCTION
+355693660118
Leaflet
Në fillim