🎮OKAZION KREVATE PER PLAYSTATION🎮

80 LEK

99 LEK

Shitet nga: krevate ps4 05 Tet 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shes krevate lekure shume te mirembajtur, cilesore dhe super komode per salla playstationi ..shume te pershtatshem per te luajtur shtrire...permasat 160x125
krevate ps4
0682625711
Në fillim