televizor

Shitet nga: sadian 19 Gush 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 3 000 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
shitet televizor 42 polsh LG full HD dhe 3D bashke me 2 pale syze.cmimi 25.000 leke (te reja)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim