Tavoline Kompjuteri

Shitet nga: Dori 25 Gush 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 830 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
BACK TO SCHOOL!! DHURATA IDEALE PER FEMIJET TUAJ!
Tavolin Kompjuteri ngjyra e drurit Qershi e cila ben te mundur qe dhoma te duket me e ngrohte.Strukture te forte metalike e pershtatshme per kompjuter,printer ose fax,si nje librari e vogel librash,mbajtes per tastieren dhe vendosjen e librave e pajisur me dy sirtar si dhe kompozime te ndryshme te vazove,te abazhurit ose fotove ne anet e saj do bente te mundur qe tavolina tju jap kenaqesin e te punuarit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim