Tavoline KOMPJUTERI + Minibiblioteke

Shitet nga: Tani 02 Nën 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 LEK   7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Tavoline per kompjuter dhe me rafte
Permasat: 185x115
Cmimi : 6000 i diskutueshem
Arsyeja e shitjes per shkak emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim