Shiten

Shitet nga: Klaus 21 Gush 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
9 2sh
4 tek
1 banak
10 tavolina per te mbajt televizorin dhe playstationin
12 pupa
1 frigorifer i vogel dollapi posht per te mbajt pijet
10 tavolina te vogla
Nuk shitet asnji pajisje vetem mobiljet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim