Shiten mobilje per salle playstationi

Shitet nga: Klaus 21 Gush 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
9 2sh 4 tek 1 banak 10 tavolina per te mbajt televizorin dhe playstationin 12 pupa 1 frigorifer i vogel dollapi posht per te mbajt pijet 10 tavolina te vogla Nuk shitet asnji pajisje vetem mobiljet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim