Shiten karrike zyre italiane.

Shitet nga: Arber 05 Gush 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisje : Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë
Shiten 62 cope karrige italiane lekure te pershtatshme per: zyra ; shkolle; seminare; leksione ; konferenca . Cmimi super okazion per vetem 25 euro copa. Vetem 5 muaj te perdorura ,jane ne super cilesi dhe gjendje. Ne 3 kolore portokalli, jeshile dhe blu. Per me shume informacione kontaktoni: 0699516763
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim