Pajisje per salle lojrash

8 000 LEK

Shitet nga: Ermal Cakraj 17 Dhj 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Dy kolltuqe per playstation, te paperdorur, komode dhe moderne.
Cmimi 8000 lek copa.
Ermal Cakraj
0699507587

WhatsApp:
0699507587
Leaflet
Në fillim