Publikuar: Pri 09 2022 10:14

Mobilje per tv dhe pije

LEK

LEK
Publikuar: Pri 09 10:14
Shikime: 147
Okazion Okazion Shitet mobilje per vendosje televizori me 6 sirtar
Dhe 2 sesrgjena siper. Pjesa posht ngkyre e zeze pjesa siper ngjyre pana. Mobilia eshte me kapak me lyrje super gjendje shitet per araye rinovim ambienti afersisht 40 me 1eGjys e gjate t
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
147
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694801633

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione