Publikuar: Dhj 01 2021 04:46

Mobilje për Televizor

LEK

Publikuar: Dhj 01 04:46
Shikime: 3
Mobilje e kompletuar televizori për sallon.
•Material hendief i punuar me porosi në mobileri
•Përmban 4 pjesë: pjesa poshtë me sirtare, pjesa e dërrasës që vendoset televizori, një kuti e hapur përmbi dërrasën e TV që mund të vendosen libra/orendi dhe një kuti përbri, me kapak dhe rafte brenda për orendi.
•2 muaj e përdorur, pa asnjë shenjë dëmtimi, thuajse e re
•Gjendja 10/10
•Shitet për arsye se nuk më shkon me stilin e mobilimit të shtëpisë.
•Çmimi: 18000L
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694639643

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione