Minibar Kendor Dru Arre.Pagese me 3 keste

43 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: PICAKU 2015 sh.p.k 27 Jan 15:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Minibar kendor i perbere nga 3 komponente.
100% prej druri Arre . Eshte i perdorur por ne super gjendje.

Cmimi fillestar 85.000 lekë të reja.
Cmimi oferte 43.000 leke te reja.PICAKU 2015 sh.p.k
" I pasur s'jam,por jam i zgjuar, buxhet s'kam,por kam kuptuar, se me pak para dhe duke kerkuar, arredon me shije shtepine e enderruar" - Copy Right of PICAKU-2015 sh.p.k - Gjithcka e Importuar direkt nga Suedia.
Visit our store page
Muzaket 9 Show on the map
355676062000
https://www.facebook.com/Mobilie.Druri.Suedeze
PICAKU 2015 sh.p.k
355676062000
Leaflet
PICAKU 2015 sh.p.k
Pupa Neoklasike 15 000 LEK
Karroce per femije. 10 000 LEK
Poltrone Kolltuk 300 EUR
Kristalier me skulptura. 770 EUR
Në fillim